Herní novinka u X boxu

Že nevíte, co to je? Nevadí, pokusím se ve vší stručnosti vysvětlit.
Bez technických detailů je to krabice z plastu, v níž je umístěn procesor a další elektronická udělátka. Například grafická karta a DVD mechanika. K této krabici dostanete ještě ovládací zařízení. Celé to propojíte s vaší televizí, a to je vše, co pro váš případný nový koníček potřebujete. Můžete začít hrát. (Časem samozřejmě zjistíte, že lze dokoupit různé vychytávky, třeba klávesnici, Hard Disk, nebo třeba myš jak k počítači. Každému to, s čím se mu lépe hraje.
Xbox není jeden, ale více druhů. Například 300, One S a X, a ještě jiné varianty.
prázdné dvd
Takže už máte svůj koníček vybraný a už hrajete (správně „paříte“) a máte o zábavu postaráno. A znáte také dobře svou krabici. A chtěli byste novou. Nu, proč ne. A tímto se dostáváme k jádru pudla, které je názvem článku.
Microsoft přináší úplnou novinku, a to Xbox One S All-Digital Edition. To je název co?
Mělo by se tak stát již nyní, a prodej by měl začít od května tohoto roku (2019). Základní proměna bude v tom, že krabice nebude mít DVD mechaniku. Nebude mít žádnou. Tím výrobce reaguje na fakt, že DVD placky a jejich klony jsou na ústupu, a že se přechází na jiná média.
Ptáte se, zda to v praxi znamená že své DVD s hrami můžete vyhodit? Ne, to v žádném případě. Stačí se zaregistrovat u některého ze smluvních partnerů, nebo prodejce a DVD si nechat převést na digitální kopii.
x-box herní konzole

Cena zatím není známá, ale údajně by se měla pohybovat tak, aby si to mohl dovolit i méně majetný kupec. Máme tedy právo se domnívat, že cena bude takzvaně ve střední třídě? Nu, to uvidíme, takovéto detaily digitální gigant neprozradil. Budeme se muset nechat překvapit a uvidíme, zda hráče cena nezaskočí.
Doufejme, že se hrací hobby nestane koníčkem jen těch bohatších. Nebylo to ani poprvé a ani naposledy. A ne jen ve hraní.

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress