Sportujte s partnerem a upevněte si tak váš vztah

Že je váš vztah již mnohaletý, který přečkal kdejaké úskalí a nástrahy, takže nyní se nemáte čeho obávat, neboť již přečkáte vždy všechno? Nenechte se mýlit, i v letitém vztahu může zavládnout pohodlnost a nespokojenost. Můžete ji však jednoduše zahnat tím, že vymyslíte společné sportovní aktivity, což vám oběma přinese nejen nové zážitky, ale také vyšší hladinu endorfinu, což je hormon štěstí, který pozitivně působí na dobrou náladu a emoce, takže váš vztah opět dostane skvělý spád a jiskru.

Sport a cvičení ve dvou vždy přinesou do zaběhnutého stereotypu nečekaný prvek zábavy, což skvěle pomůže i starším manželským párům. Partneři najednou objevují taje jejich vztahu, o kterých doposud vůbec nevěděli, a tak jim společné aktivity přinesou oživení zaběhnuté rutiny i oživení jejich citů.

PROČ CVIČIT V PÁRU
1. Ve dvou se to lépe táhne
Vzájemná motivace je velmi důležitá. Při ní si partneři vzájemně pomáhají a podporují, snadněji pak dodržují vytyčené cíle. Cvičení ve dvou je nejen zábavnější, ale také více motivující, protože se tak hůře hledají výmluvy, proč cvičit nepůjdeme. Cvičení je velmi snadné opustit, ale s partnerem je mnohem snazší vytrvat a nevzdat to.

2. Posílíte vzájemnou blízkost
Při cvičení sladíte nejen své pohyby, ale také třeba dech. Aniž byste to tušili, vzniká díky tomu silné pouto, které má pozitivní vliv na vaše soužití. Také téma k hovoru je náhle širší o společné koníčky.

3. Zaženete nudu
Díky novým společným aktivitám zaženete nudu a vytvoříte si několik nových zvyků a tradic, které vnesou do vztahu lehkost a zábavu.

4. Zlepšíte si kondici
Díky cvičení rozvíjíte fyzickou kondici, kterou navýšíte také tím, že se budete chtít před partnerem tak trochu předvést a neselhat, což pozitivně ovlivní váš výkon i zdraví.

Společné sportování zpestří trávení volného času, a vůbec nezáleží na tom, který sport si vyberete. Můžete hrát tenis, plavat, běhat, cvičit jógu nebo třeba tančit.

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress