Kam za nabídkou práce

V dnešní moderní době už nemusíte cestovat po městech a krajích a zvonit na personalisty, čekat na recepci až se uráčí k vám přijít. Kdepak, těmto časům je už dávno odzvoněno a vy si můžete práci najít v klidu a pohodě a dokonce i při kafíčku. Kde? No přece u vás doma! Stačí vám k tomu mít připojení na internet a počítač, tablet anebo telefon s datovou službou. Vyhradíte si hodinku volna a při kafíčku můžete začít objevovat nepoznané.

Na webovém portálu práce brno Hitprace můžete naleznout práci vašich snů, stačí jen pořádně prolustrovat nabídky. Můžete hledat mezi brigádami, jak se zkráceně říká dohodě o provedení práce nebo dohodě o provedení činnosti anebo hlavním pracovním poměrem.

hledat práci

Také vám poradíme, jak správně odpovídat na záludné otázky personalistů u výběrových řízení anebo jak sami sebe zviditelníte na pracovním trhu. Doporučujeme vám k nahlédnutí i naše články, kde vám poskytujeme spoustu užitečných rad a to zcela z d a r m a!

Jak na vyhledání práce? Máme zveřejněný seznam velkých měst, vy si vyberete to, které vás zajímá či je nejblíže vašemu bydlišti a máte tak zjednodušený výběr. Anebo si také můžete nastavit našeho pomocníka – „HLÍDACÍHO PSA“! Ten bude filtrovat nabídky, které mu zadáte a posílat přímo na váš email. Váš nový kamarád udělá práci za vás a vyčenichá tu pravou skvělou nabídku práce z vámi zvolené lokality!

akita inu

Je dobré vědět, že na dohodu práce můžete u jednoho zaměstnavatele pracovat maximálně na třista hodin v kalendářním roce a na dohodu o činnosti by vaše pracovní doba neměla v průměru překročit polovinu stanovené týdenní pracovní doby v organizaci. A u obou dohod můžete podepsat u zaměstnavatele i Prohlášení poplatníka, to znamená, uplatnit slevu na dani. Tím docílíte vyššího čistého příjmu. Jen nesmíte slevu na daních uplatnit u více zaměstnavatelů současně!

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress