Kontejnery a jejich pronájem

Blíží se zima, vyklízíte půdu, sklep nebo připravujete zahradu na zimu a nemáte kam dát všechen sklad? Nakupilo se vám toho doma hodně, nebo jen procházíte obyčejnou rekonstrukcí domu? Objednejte si náš kontejner veliký kontejner. Má spousty vlastností. Je voděodolný, čistý, bezpečný a dokonce i uzamykatelný. Pomůže vám s uskladněním a přemístěním.

přístav kontejneru

A jak vlastně pronájem takového kontejneru probíhá?

Jako první si musíte zarezervovat termín půjčení kontejneru, který není závazný. Poté si vyberete jaký kontejner chcete, zda-li vám postačí menší a nebo potřebujete větší. Samozřejmostí je, že si můžete půjčit i dva kontejnery najednou. Jako další postup musíte vyplnit registrační formulář, který postačí k pronájmu kontejneru v Praze https://www.otpsklady.cz/. Tyto údaje jsou nutné k uzavření smlouvy. Po všech těchto krocích, vás to přeskočí na platební bránu, objednávku a rezervaci vašeho kontejneru. Po dokončení těchto kroků, obdržíte e-mail a v něm smlouvu o pronajmutí, heslo k přístupu, které nám musíte udělat při předání kontejneru a můžete začít s úklidem nebo skladováním.

Kontejner

Pronájem našich kontejnerů je krátkodobý a dlouhodobý. Krátkodobý pronájem je maximální délky 21 dní a dlouhodobí má rozsah 60-180 dní. To už se vyplatí! Máme dva druhy velikosti kontejnerů, jeden je ve velikosti šesti metrů a druhý v délce dvanácti metrů. Není nutná žádná kauce zapůjčení.

Tak a teď něco o nás. Jsme vám dostupní nonstop, jen od 22hodin večer je nutno do šesté hodiny ranní se nahlásit. Jsme firma OTP a jak jsme již zmiňovali zapůjčujeme kontejnery. Naše kontejnery mohou sloužit i jako přeprava skladů, využíváme lodní konstrukce a jejich složení je velmi kvalitní a bezpečný. Pokud chcete stěhovat svoji jedinečnou firmu, stačí nás objednat na krátkodobý pronájem a máte vše usnadněné a za hubičku! Jsme tu od toho, abychom vám usnadnili život. Máme pro vás jedinečné řešení!

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress