Letní čtení na cesty

Léto je v plném proudu, a proto je nejlepší čas na výpravy za dobrodružstvím. Zároveň se také naskýtá možnost na volnou chvilku pro sebe. A přesně na takové chvilky je nejlepší hezká kniha. Ať už budete v létě na koupališti, u moře nebo třeba v horách, nezapomeňte si nějakou přibalit. Pro vaše děti potom doporučujeme sáhnout například po těchto titulech.

čtení za chůze

Něco praktického

Nakladatelství MarcoPolo vydává hned čtyři knihy s titulem „Na všechno připravený“. Knihy obsahují rady (life hacks) na cestování – do přírody, s dětmi nebo třeba do kempu. Dozvíte se v nich například, jak sáček se zipem zachrání celou dovolenou, jak může kolíček na prádlo zachránit večeři nebo také jak může láhev vody zachránit „roadtrip“. Průvodce vás připraví na všechny možné i zdánlivě nemožné životní situace a určitě s ním zažijete mnoho nezapomenutelných zážitků. Hodí se jak pro dobrodružné rodiče, tak pro jejich zvídavé děti.

Něco k zamyšlení

Další knižní tip jsme vybrali z nakladatelství Ella&Max. Praktické knížky na cestu – ideální třeba do auta – jsou k dostání pro děti od 2 do 10 let vždy na míru. Knihy s názvy „Malí šikulové“ a „Velcí šikulové“ vaše ratolesti zabaví hádankami, rébusy a kvízy. Knížky obsahují stovky otázek od jednoduchých po vážně zapeklité, a děti tak mohou trávit cesty inteligentní zábavou.
čtení vestoje

Něco na pobavení

Kniha s názvem „Vtipy pro děti“ se okamžitě po vydání stala bestsellerem. Nedlouho poté vydalo nakladatelství C-press její dvě pokračování. Ta byla neméně úspěšná. Čtenářům se tak do rukou dostává výběr těch nejlepších dětských vtipů, které rozesmějí opravdu každého. Stačí se jen rozhodnout, zda si je přibalíte pod stan, k moři nebo na víkend k prarodičům. Pobaví celou rodinu.

Všechny tyto knížky mají ideální cestovní velikost, vejdou se vám proto do kufru i batůžku a věříme, že nudit se s nimi nebudete.

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress