Pěkná auta

Modely aut https://www.macmodel.cz/ jsou pro muže jako magnet. Každý muž má rád svým způsobem auta, protože auta dodávají pocit síly a taky mužnosti. Navíc modely aut jsou taky dobrou motivací pro lepší práci. Protože jen ten, kdo si to mlže dovolit, tak může mít luxusní auto. A ukažte mi na muže, který by si nepřál luxusní auto! Modely aut jsou velmi oblíbené a pánové taky moc rádi mezi sebou soutěží, kdo má lepší auto. Já sama jsem to zažila a můžu vám říct, že to není jenom výstava modelů aut. Modely aut jsou důležité pro každého. Každý má přece oblíbené nějaké značky a u aut to není výjimka.

Muži milují auta.

A když můj přítel soupeřil s mým bratrem, kdo má lepší auto, tak z toho byla málem velká válka. Každý si stál za tím, že má lepší auto a jeho model auta je ten nejlepší. Musím říct, že já jsem se v tom tedy moc nevyznala, a to oba pánové po mě chtěli, ať to vyřeším za ně! Tak to tedy ne! Já se v tom nevyznám a mám soudit, kdo má lepší model auta? Modely aut nikdy nebyly mou velkou doménou. A co si budeme povídat. Komu jsem měla dát přednost a říct mu, že má lepší auto než ten druhý?

Muži mají rádi zvuk motoru.

Byl to slovní boj mezi mým bratrem a mým přítelem. A nikoho jsem samozřejmě nechtěla urazit. Vím ale, že by to nebyla vůbec žádná urážka, ale nechtěla jsme spíše citově nikomu ublížit. Vždyť to víte, že pánové mají velké ego a jen těžko se jim shazuje. Tedy myslím, že se jim lehce ego srazí na zem, ale oni jsou tak moc ješitní, že to všechno berou hned vážně. Když jim řeknete, že je někdo lepší než on, tak se lehce mlže stát, že s vámi týden nepromluví. No, ale takoví jsou muži, s tím nic nenaděláme. Ale když to tak vezmu, tak i obyčejná sbírka aut, modelů aut může taky vyvolat nějaké nespory. Jendou jsem byla svědkem, jak se dva pánové hádali, kdo má lepší modely aut. Myslím, že to bylo docela dost zbytečné, protože se nejednalo o pravá velká auta. Ale víte, co to bylo? Prostě malá autíčka, malé modely aut. Všechno to byla docela sranda, ale musela jsem to brát přeci vážně. Jinak to nejde.

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress