Těšíme se, až k nám zavítá návštěva v plavkách

Také moc rádi pořádáte návštěvy a hostíte přátele vlastnoručně zhotoveným občerstvením a pokrmy? Party v soukromí mezi lidmi, kteří se dobře znají, mívá obvykle velmi intimní a pohodovou atmosféru, kterou jen stěží dokáže něco narušit. Není k tomu zapotřebí ani televize a lidé se mohou bavit i bez komerčních nápadů. Program na takových akcích bývá hodně uvolněný a často se střídá, někdy má na jeho průběh vliv počasí, jindy množství pozvaných hostů a někdy také to, zda je možné využít zahradní bazén do země.

bazén do země

Bazény na zahradách slouží většinou ke koupání se sluncem nad hlavou a počítá se s nimi zejména v průběhu svátečního odpoledne nebo o prázdninách. Mohou se však zároveň stát vhodným kandidátem na vylepšení atmosféry v průběhu večerní oslavy jmenin, narozenin anebo jmenování do nějaké důležité pracovní funkce.

Nabídněte neformální zábavu v bazénu po setmění

noční bazén

Intimní osvětlení – nalákat vaše přátele k bazénu na zahradě je poměrně snadné, bude-li osvětlený. Tehdy bude působit nesmírně lákavě a možná vám připomene známou scénu z videoklipu Kylie Minogue „On a Night Like This“ anebo „Spining Around“.

Promítání fotek z dovolené – budete-li mít náladu na prohlížení fotek, u bazénu to bude zajímavější, pokud tu rozprostřete přenosné plátno a začnete fotky promítat v životní velikosti. Bude to prvotřídní zábava, kterou možná budete chtít ještě někdy v budoucnu zopakovat. Atmosféra vodní hladiny doplněná občerstvením a okolní vegetací zapůsobí velmi neformálně, ležérně a zároveň přesvědčivě.

Filmový večer – máte-li v bazénu dostatečně teplou vodu například z tepelného čerpadla, klidně si můžete dopřát delší lázeň, při níž budete sledovat oblíbený filmový titul. Vyhněte se však dramatickým žánrům a dopřejte si trochu veselé romantiky, například film „Notting Hill“ nebo „Svatební cestu do Jiljí“.

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress