Zatočte s potkany


Potkani jsou chytří hlodavci, kteří se často dostanou k lidským obydlím díky třeba potravě. Bohužel můžou přenášet různé choroby, takže se jich musíme zbavit.

Zatočte s potkany

Pasti nebo jed

Dříve se i nás dost vyskytovali krysy, ovšem potkani jsou silnější a umí v našem prostředí lépe přežít, a pro se hojně rozšířili. Tento hlodavec se mnohdy vyskytuje v kanalizaci a různých místech, protože zde se můžou život zbytky. Klidně můžou žít u lidských obydlí, kde jí zbytky a podobně. Pokud se kolem Vašeho obydlí tento hlodavec pohybuje, tak byste to měli začít co nejdříve řešit.

hnědý potkan

Možná si řeknete, že je to roztomilé zvířátko, ovšem problém je v tom, že je to rozšířený přenašeč všech možných nemocí. První možností je zvíře odchytit. K tomu potřebujeme speciální pasti, protože zvíře ke chytré a jen tak od člověka se chytit nenechá. Následně jej musíme někde vypustit, kdy si musíme dát pozor, aby nás nekousl. Druhou možností je vyhubení s pomocí jedu. Ověřený přípravek je nejlepší umístit na místo, kde nemá potkan přístup k potravě. Jed začne po nějaké době působit a my se tak všech těchto škůdců zbavíme.

Deratizace

Potkan je fyzicky zdatný i chytrý, což je dobrá kombinace, a proto se nám jej nemusí jen tak dařit chytit či zabít. Základem je zvolit vhodný jed a umístit jej na vhodné místo. Jak na potkanyPraha-deratizacnisluzby? S touto otázkou si už nemusím vůbec lámat hlavu, protože nám s nimi pomůže profesionální deratizér. Ten má se všemi možnými škůdci mnoho zkušeností, takže odvede skutečně skvělou práci a potkani už Vás nebudou trápit.

značka nebezpečí

Má sídlo v hlavním městě, takže nemá problém k Vám po celé Praze kamkoli přijet a postarat se o dané škůdce. Nejdříve přes web můžete vyžit nezávazné poptávky, kde třeba můžeme napsat jakou deratizaci bychom potřebovali a na cokoliv se zeptat, protože společnost nám ráda odpoví. Zároveň přímo na webu naleznete ceník, abyste měli představu o tom, na kolik Vás tato služba vyjde. Musíme pamatovat na to, že opravdu funguje, takže si můžete být jisti, že už Vás ve Vašem obydlí škůdci trápit nebudou.

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress