Hledáte pejska k dětem? Poradíme vám.

Možná už jste na rozcestí a rozmýšlíte se, zda si pořídit nového rodinného přítele, protože vás vaše ratolesti každodenně bombardují dotazy:

„Maminko, tatínku, kdy už nám koupíte pejska?? My chceme pejska jako má Ondrášek u nás ve třídě!!“

Jako rodina jste dali hlavy dohromady a vymysleli jste, že do toho tedy půjdete. Je vám jasné, že na sebe berete závazek na dobrých deset či patnáct nebo ještě více let. Děti upozorňujete, že se o pejska budou muset starat a nastiňujete jim, co to bude obnášet. Ale děti by vám už jen za představu mít nové chlupaté štěňátko, slíbí i nemožné a snesou vám modré z nebe. I když jim vysvětlujete, že pejsek je živý tvor a zasluhuje péči, bude s ním i spousta starostí, jedna z nich obnáší to, že s ním budou muset chodit každý den ho venčit, na všechno vám přikyvují a už se znovu ptají, kdy pro štěňátko vyrazíte.

Povzdychnete si a začnete lustrovat internet. My vám tu dobu hledání vhodného psíka do rodiny a k dětem trochu třeba zkrátíme a navedeme vás na webovou stránku chovatelské stanice Ken\’Ichi Ai, která se věnuje chovu pravého japonského plemene akita inu chovatelská stanice Kenichiai.com, jenž je právě k dětem přímo skvělým kamarádem. Již jen to, že se Akita Inu pořizuje i pro canisterapii, je výtečným doporučením, že pejsek bude tím pravým do rodiny.

pes v trávě

Chovatelská stanice vám i zaručí, že si kupujete naprosto zdravé štěňátko, protože se vždy a pouze již roky zabývá chovem jen stoprocentní japonské linie plemene Akita Inu a mají s ním obrovské zkušenosti. Všechna spojení vždy pečlivě naplánují. Dávají si záležet na tom, aby chovali pouze na zdravotně testovaných jedincích, kteří mají ty nejlepší výsledky. Všechny Akity Inu jsou na výstavách velice úspěšné a získávají na žebříčcích popularity a úspěchu přední místa.

pes příroda

Štěňátka jsou předávána s průkazem původu, který vám zaručí zdraví pejska i v budoucnu. Pejsek bude mít i svůj evropský pas. Do vaší rodiny přijde s desetitýdenním očkováním a „štěněcím balíčkem“, který bude plný užitečných dárků. Chovatelům velmi záleží na tom, aby se jejich štěňátka dostala do dobrých rukou a na cestu jim sebou dávají lásku a dárečky.

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress