I opožděná platba může být příčinou záznamu v registru

Zaplatili jste pozdě za telefon? Dlužili jste státu za sociální a zdravotní pojištění? Zapomněli jste na platbu za energie? Pak je dost možné, že právě i vy máte záznam v registru.
Takový záznam v bankovním anebo v nebankovním registru může být poměrně nepříjemná věc. A ještě méně příjemné je, když něco takového zjistíte úplnou náhodou přitom, kdy požádáte o úvěr v bance. Záznam v registru působí na každou banku jako červený hadr na býka, a jakmile jej ve vašem bankovním anebo nebankovním registru objeví, tak můžete na půjčku okamžitě zapomenout – a to až do doby, kdy zmíněný zápis zmizí. Něco takového zní alespoň trochu optimisticky, problém je jen v tom, že takové vymazání záznamu může trvat několik měsíců, ale třeba i několik let.

prasátko

Je jasné, že mnoho lidí tak dlouho čekat nemůže. Třeba proto, že je tíží jejich závazky vůči věřitelům, potřebují rozjet své podnikání anebo zaplatit za jiné naléhavé potřeby. V tom případě je tím nejlepším možným řešením hypotéka bez registru.

euro košile

Půjčka bez registru? Pouze v nebankovní společnosti

Tu můžete přirozeně získat pouze v nebankovní společnosti, protože jak již bylo řečeno, tak banka vám v takové situaci zabouchne dveře před nosem. Ovšem bylo by mylné si myslet, že před nebankovní společností podobné skutečnosti utajíte. Ba naopak – ať už požádáte o libovolný nebankovní úvěr, tak v každém případě si poskytovatel půjčky vaše registry prověří. Rozdíl je jen v tom, že při žádosti o hypotéku bez registru je možné podobný problém ignorovat, ať už jsou záznamy malé anebo i větší.
Jen málokterý zápis v registru je opravdu tak významný, aby vám znemožnil půjčku formou nebankovního úvěru. Takový typ úvěru vám tedy může pomoci i v ožehavé situaci, kdy nemáte příliš mnoho času nazbyt, a to pouze za cenu vyšších úroků, než jaké byste mohli získat v případě bezproblémové situace.

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress