Pomoc pro podnikatele v nouzi

Zřejmě největším strašákem každého žadatele o hypotéku (nebo jiný finanční produkt) je záznam v některém z registrů dlužníků. Zejména, pokud je jasné, že v minulosti k nějakému opomenutí došlo, a tudíž je záznam velice pravděpodobný.

dohoda

  • Pokud je to váš případ, pak snad ani do banky nechoďte.
  • Byla by to naprosto zbytečná cesta.

U nebankovního poskytovatele https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/ máte totiž jistotu tolerance jak zmíněných záznamů, tak i například nízkého daňového přiznání. Právě pro podnikatele, kteří potřebují úvěr, ale u banky nepochodili, je připraven finanční produkt, který je známý jako nebankovní hypotéka bez registru. Název může být ale maličko matoucí.

  • Není tak docela pravda, že by se do registrů vůbec nenahlíželo.
  • Záznamy se ale zjišťují z jiných důvodů nežli z toho, aby se dal klient odmítnout.

Je to právě naopak. Každý solidní poskytovatel finančních produktů musí přeci vědět, jestli je jeho budoucí klient schopen dostát svým závazkům. Jistě není jeho cílem dostat ho do dluhové pasti.

  • Také se může stát, že po zjištění všech skutečností může dostat klient daleko lepší úrokovou sazbu.
  • Místo šesti procent dosáhne často i na tři procenta.

graf

Pomocí konsolidace budou splátky přijatelné

Hypotéka bez registru je však určena pouze pro podnikatele, kteří použijí získané peníze na financování firemních potřeb. Pokud je dalším problémem nízký příjem, pak se dá snadno vyřídit konsolidace. Což znamená sloučení půjček do jedné nízké splátky. Tím pádem budete mít konečně kontrolu nad svou finanční situací.

  • Jestliže máte příjem dostatečný, pak není nutno konsolidovat všechny půjčky, ale pouze ty, které si vyberete.

Prostě vše proběhne tak, aby to bylo pro vás výhodné a přijatelné. Jedinou podmínkou je zástava nemovitosti, která vám potřebné finanční prostředí poskytne.

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress