Prodlužování řas

Pokud uvažujete o zkrášlující metodě prodloužení řas, řasami umělými, určitě by bylo dobré znát výhody a nevýhody tohoto procesu. Každý z nás nemá ráno čas a chuť se líčit, a proto byla vynalezena metoda prodlužování řas, řasami umělými. Pokud zvolíte vhodný tvar a délku umělých řas, určitě oceníte komfort a ráno krásný pohled do zrcadla, kdy budete po spánku vypadat stále krásně a upraveně.

Jako hlavní výhoda procedury prodloužení řas je určitě fakt, že ušetříte hodně času ráno před zrcadlem. Řasy stačí ráno jemně rozčesat speciálním kartáčkem, který dostanete u vaší kosmetičky. U umělých řas, je také výhoda, že se nemusíte strachovat, zda se vám řasenka přes den rozmaže, protože ji nepotřebujete. Pokud se budete o řasy pěkně starat, což znamená nesahat si často do očí, a při ranní hygieně budete na oči velice opatrní, řasy se vám odvděčí. Budete stále vypadat krásně a upraveně.

Spánek

Na doplňování řas se doporučuje chodit jednou za 3-4 týdny. Záleží, jak máte řasy aplikovány a jak moc dobře vám drží. Oči si nemněte, a pokud si malujete oční stíny nebo linky, používejte jemné odličovací prostředky. Nikoli olej a podobné prostředky, které napomáhají vypadávání řas. Bohužel, aplikace umělých řas, má také svá negativa. Určité procento žen, je alergické na lepidlo, kterým se umělé řasy přilepují k vašim přirozeným řasám. To bohužel poznáte až několik hodin po aplikaci. Není se, ale čeho bát, pokud se vám projeví alergická reakce, vaše kosmetička vám řasy odstraní. Dalším takovým negativem je cena.  Prodlužování řas není zrovna levná záležitost. Aplikace prvních řas je vždy nejdražší. Pohybuje se v rozmezí 900- 1600 Kč.

woman-1919143_1920

Doplnění po 3-4 týdnech se pohybuje v rozmezí 400-800 Kč. Dalším negativem je zatížení vašich přirozených řas. Proto tedy doporučuji, abyste doplňovali vitamíny a posílili tím růst a kvalitu vašich přirozených řas. Určitě by se našly další výhody a nevýhody doplňování umělých řas, ale v tomto článku jsme si uvedli takové ty základní, které by měla každá žena vědět, než se rozhodne aplikaci podstoupit.

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress