Zajímavá politika ve škole

Politika nikdy nebyla můj obor. Politika mě nikdy nezajímala a nebavila mě. Jenže jsem měla školu, kde jsme taky měli politický obor. Možná se vám to zdá velmi vtipné, ale je to pravda. Politika byla v naší škole docela hodně důležitá. A vůbec nevím proč, ale potom jsem zjistila, že v naší škole jsou velmi politické kruhy důležité. A proto učitelé chtěli, abychom se také v politice trošku vyznali. Jenže jak, když mě politika vůbec nebavila. A protože jsem ale chtěla mít velmi perfektní výsledky v mojí škole, tak jsem si řekla, že se něco naučím, alespoň trošku o politice. A tak jsem si sedla k počítači, kde jsem hledala různé politické stránky, abych si o tom něco přečetla.

Kdo se vyzná v politice?

No, přeci nebudu jediná, která nebude vědět něco o politice, a proto abych byla nejlepší studentka, tak potřebuji taky něco vědět a umět. A abych byla fakt dobrá, tak jsem si řekla, že si najmu asi nějakého učitele politiky. A existuje něco takového vůbec? Myslím, že asi ne. Možná jsem to přehnala, ale chtěla jsem být nejlepší.

Baví vás politika?

Navíc jsem tohle řekla taky mé babičce, která se o politiku zajímá a vždycky o ní moc ráda mluvila.  A víte, co udělala babička? Ta se tomu smála. A nevím proč, protože ona říkala, že politika je velmi vtipná, ale taky někdy důležitá. Ona prý nevěděla, že na nějaké škole se vyučuje politika. Myslím, že tohle byl asi od babičky velký vtip. Navíc si říkám, že na politiku má každý jiný názor. A já žádný názor právě nemám, tak jak se mohu učit nějakou politiku? Myslím, že je to asi každého věc, jestli se zajímá o politiku nebo ne. Ovšem toto jsem měla za úkol ve škole. Tak jsem udělala pár referátů o politice, myslím že to bude asi všechno dobře. A teď si myslím, že tohle je všechno takové zajímavé a zvláštní. Politika je velmi zajímavé téma, ale taky musí mít své hranice, které by se neměly tedy vůbec překročit. Myslí, že taky politika dokáže zničit přátelství nebo taky pevný milenecký vztah. Znám jeden případ.

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress