Chcete si zahrát novou společenskou hru?

Doba, kdy rodina večer usedala k uklizenému stolu, aby si její členové zahráli karty, nebo oblíbené Člověče, nezlob se, je nenávratně pryč. V současné době je nahradily hry elektronické. Pokud ale přece jenom chcete trávit volné chvíle společně, ke stolu si spolu určitě můžete sednout. A zahrát si některou ze zajímavých společenských her, které jsou na trhu. Možností je více a je jenom na vás, kterou si vyberete. Všechny divy světa je hra, určena pro 2 – 6 hráčů, kteří mají rádi cestování. Obsahuje mapu světa, 195 karet s obrázky divů a 6 kontinentálních desek. Kvízovým způsobem se hráči seznámí s 200 pozoruhodnými místy na naší planetě a ty musí zařadit do správného kontinentu. Vyhrává ten, kdo jich zařadí nejvíce.

selfie rodiny

Mistr slova je hra, kterou může hrát najednou až 10 hráčů. Zaujme všechny, kteří rádi přemýšlejí a rádi si rozšiřují slovní zásobu. Během hry si zároveň osvěží pravidla pravopisu. Hra obsahuje 10 speciálních kostek s písmeny, kterými se hází. Přesýpací hodiny určují čas, ve kterém se musí z písmen složit slovo. A kelímek, ve kterém se kostkami míchá. Bodová hodnota se stanoví až po složení slova.

žena na sedacím vaku

Activity Gold Edition je hra, kterou si rády zahrají jak děti, tak i rodiče. Počet hráčů není omezen. Její nové vydání obsahuje více než 1400 nových úkolů. Zlatá edice navazuje na předchozí verze hry. Obohacena je o zlaté kartičky, které obsahují známá rčení, oblíbené hlášky či ustálená slovní spojení. V této verzi jsou silné zbraně v podobě zlatých políček a zlatého koně.

AZ Kvíz vychází z pravidel televizní soutěže. Během hry si můžete porovnat znalosti se všemi členy rodiny či přáteli. Hra obsahuje herní plán, 120 karet a až 1200 otázek, kostku, hrací kámen ve tvaru hranolu a 36 žetonů. Ty jsou odměnou za správné odpovědi na kladené soutěžní otázky. Cílem hry je propojení tří stran herního plánu žetony jedné barvy.

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress