Dětské hry

Pamatujete si taky na svoje hry, které jste hráli jako malé děti? Třeba například deskové hry jako například Člověče nezlob se a podobně? Já se taky pamatuji na takové ty hry, které jsme hrály děti jako děti. Pamatuji si, že jsme vždycky každé dítě sbalily nějaké karty anebo pexeso a šly jsme si sednout k vodě. Vždycky tam s námi byla moje maminka anebo tatínek, aby nás hlídá někdo. Potom jsme si my děti sedly na deku a začaly jsme si tam hrát. A hrály jsme většinou Člověče nezlob se anebo pexeso. Pexeso mě strašně moc bavilo. A já jsem taky byla dobrá v tom, že jsem uměla v pexesu opravdu perfektně podvádět.

Děti si rády hrají.

Já vím, že se nemám čím chlubit. Ale musím říct, že to byla opravdu velká zábava. Všichni se stále divili, jak můžu stále při této hře najít stejné obrázky, aniž bych třeba věděla přesně, kde jsou. Tohle tajemství jsem nikdy neřekla nikomu. Sami na to přišli asi po dvou letech, když mě nachytali, jak podvádím. Ale než aby se všichni naštvali, tak se všichni tomu smáli.

Hry jsou důležité.

Taky se smáli hlavně kvůli tomu, že na tohle nikdy nikdo nepřišel. Musím říct, že tohle svoje tajemství si uchovávám dodnes. Přeci nebudu učit své děti, jak se podvádí v pexesu. Nicméně ale tak jako děti jsme si hrály další hry, které dnešní děti ani moc neznají. Třeba gumu anebo kuličky. Jak já, tak ráda vzpomínám na ty kuličky. To byla opravdu perfektní hra. Taky ještě doma mám takové dva sáčky, kde mám skleněné kuličky. Taky mám ještě jedny hliněné kuličky po dědovi. Můj děda totiž taky hrál kuličky. Děda říkal, že kuličky byly dokonalá hra a že prý ji hráli jako kluci všichni. Taky si pamatujete na nějaké své dětské hry z dětství? Taky byly velmi pěkné hry s míčem. bavila mě taky vybíjená, kterou bych si taky i nyní velmi ráda zahrála. A co vy? Pustili byste se i nyní do nějaké dětské hry? 

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress