Jaký typ ženy muži preferují?

Snad nejdůležitějším časem, ve kterém se lze nejlépe poznat, mezi který ze čtyř typů žen partnerka patří, je ještě před vstupem do manželství. Doba, ve které vyplouvají napovrch zřejmé i skryté vlastnosti. A to nejen nastávajících manželek, ale i jejich protějšků. Pozdě bycha honit po uzavření sňatku. Kdy ve většině případů už bývá na cestě dítě. Proto by období námluv mělo být dostatečně dlouhé. Umožňující vzájemné poznání. A předejít tak následným rozvodům, které v současné době tvoří padesát procent uzavřených sňatků. Mužům na pomoc při výběru by mohlo archaické rozdělení žen do čtyř skupin. Podle dominantních vlastností a ženských energií, které u partnerky převažují. Ideální postoupnost ve vývoji vztahu je zpočátku pro muže lovecký instinkt, kterým si vybere, samozřejmě s jejím souhlasem, optimální partnerku. Následné období poznávání umožní páru přejít do období, kdy začnou plánovat společný život a dívka na sebe přebírá potřebnou energii pro vytvoření spokojeného páru. Který muž stejným dílem doplní. Tehdy se kruh uzavře nastoupením na společnou cestu životem.

Začátek společné cesty

Přesně tak, jako se kdysi Hippokratovi podařilo rozdělit lidstvo podle typologie jejich temperamentu, ke stejnému rozdělení došlo podle ženské energie i u žen. Což může v současnosti mužům usnadnit výběr té pravé partnerky. Jako první typ je uváděna Hospodyně – fyzická úroveň. Poznat mezi ostatními je možné tuto ženu podle typických znaků.

Ideální žena

Je vyrovnaná, citově stálá, sebevědomá a starostlivá, schopná dovést všechno ve svém okolí k dokonalosti. Vytvářející domov nejen partnerovi, ale později i dětem. Druhým typem je Holčička – emoční úroveň. Která vzbuzuje v muži ochranitelský instinkt. Který tato křehká žena vrací svému partnerovi oceněním jeho úsilí. Třetí typ je Královna – duševní úroveň. Vyznačuje se vzděláním a inteligencí. Je nezávislá a pro svůj rozvoj potřebuje dostatek svobody. Čtvrtá je Milenka – sexuální úroveň. Je to žena plná inspirace a vášně pro život. Ví přesně co očekává její protějšek. A nebojí se zakázaného ovoce.

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress