Žena skryta pod fasádou jménem makeup

Ženy všeobecně dbají na svoji vizáž. Ať jde o péči o vlasy, upravené nehty, hezky oblečené. Ale to, co ženy milují je makeup. Pokud jde o líčení, ženy v podstatě bez něho nevyjdou z domu. Je to jejich součástí běžného dne. Před zrcadlem ženy tráví několik minut až několik hodin. Snaží se docílit co nejlepšího výsledku a efektu. Jsou ženy, které jsou rády přirozené a makeup jim nic neříká. Pak jsou ženy, které jsou sice tak krásné, že se líčit nepotřebují, ale je to jejich rituálem a zálibou. Dalšími ženami jsou ty, co se bez líčení nehnou z domu, protože zakrývají nedostatky pleti. Ale jsou i ženy, které nosí tolik makeupu, že to není vůbec hezké a na okolí to působí přehnaným dojmem. Mezi jaké ženy patříte? Jste přírodní, lehce nalíčená, přehnaně nalíčená nebo zakrýváte pouze nedostatky?

Přirozená žena, bez použití makeupu

PŘIROZENÉ ŽENY

Jestli patříte mezi ty ženy, které jsou od přírody krásné, pak Vám musíme všichni závidět. Je neuvěřitelné, že žena nemusí používat líčení. Jejich krása je taková, že líčení by jim naopak ublížilo. Nádhera, která je darem, nepotřebují trávit procesy zlepšení jejich tváře. Postačí si umýt obličej a do společnosti vyrazíte jako největší krasavice.

Mezi námi jsou ale i ženy, které nepatří mezi krásky, ale svým způsobem mají averzi k líčení. Prostě je to nebaví, myslí si že to nepotřebují nebo je to žádným způsobem nebere. Mají sebe rády takové, jaké jsou. Nezajímá je názor ostatních, které je upozorňuji, že by se měli malinko nalíčit. I tyto ženy vlastně vyhrávají, protože se vnímají jako krásné.

LEHCE A V NORMĚ NALÍČENÉ ŽENY

Zda ženy potřebují makeup je otázkou. Některé to berou jako svoje já, které je jejich součástí. Líčí se decentně, aby zvýraznili kontury obličeje. Připadají si krásnější, upravenější a elegantnější. Makeup pro ně znamená doplněk běžného dne.

Žena ležící na zemi, která je decentně nalíčená

MAKEUP, KTERÝ SKRYJE NEDOSTATKY PLETI

Zda patříte mezi ženy, které mají problematickou pleť nebo mají nějaké jizvičky na obličeji, pak je pochopitelné, že se líčíte. Ať má žena jakýkoliv dermatologický nebo estetický problém, pak se ho snaží maskovat, aby se cítila lépe. Ono není co závidět. Stydí se za svoji tvář, i když za to třeba nemůže. Právě tyto ženy neuvidíte nenalíčené, pokud s nimi nežijete.

 

PŘEHNANÉ LÍČENÍ, KTERÉ HRANIČÍ S CHODÍCÍ KATASTROFOU

I když se snažíte u zrcadla sebevíc, někdy to úplně neklapne. Může být chybou Vaše přehnané vrstvy makeupu nebo nevhodné kosmetické přípravky. Jestliže nechcete působit na veřejnosti, jako žena s tunou makeupu, pak si promyslete jestli toho nedáváte moc. Mnozí by si mohli myslet, že to není makeup, ale FASÁDA, která může po čase odpadávat. V jednom se shodneme. V jednoduchosti je krása a nic se nemá přehánět. Všeho moc škodí a tak to platí i s makeupem. Proto ženy, dávejte pozor jak se líčíte, přece nechcete vypadat jako FASÁDA Vašeho domu nebo klaun, po skončení hodinového představení. Musíme ale dodat, že všechny ženy jsou krásné, i když jinak. To že některá žena nepoužívá makeup není taková katastrofa, tak jak když se snažíte až moc a okolí to vnímá za přehnanou katastrofu. 

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress