Krb do bytu

Nejen během dlouhých a chladných  zimních večerů vykouzlí krb krásnou atmosféru domova, kde u šálku horké čokolády, skleničky vína či hrnku horkého čaje si příjemně zrelaxujete.

Náročný den v práci, romantické posezení ve dvou… Cokoli, co si budete přát. Není nic příjemnějšího, než si sednout a krásně relaxovat, nemám pravdu? 

Opera Snímek_2021-10-08_194012_www.klarstein.cz

Naprosto fajn jsou elektrické krby, na trhu jsou buď ty nástěnné a nebo stojící. Umí zahřát a jsou nasvícené LED plameny.  Nástěnný krb má tu výhodu, že působí jako živý obraz. Oheň vypadá jako skutečný a u některých krbů se dokonce dá nastavit i barvy plamene dle vaší nálady či vkusu (firma Klarstein nabízí nástěnné krby v hodnotě kolem 3 500 Kč). Takže libo oranžové plameny? Nebo raději byste fialové či růžové?  Lze si nastavit délka, kdy má krb svítit, na jakou teplotu má vytápět. I v horkém letním dnu lze používat, jen se zapne LED oheň, aniž byste si pouštěli vytápění.

Volně stojící krb se dá sehnat například v OBI za 1 500 korun, je sice trochu menší, ale dá se různě přesouvat. Nicméně jsou i dražší krby, větší krby, na trhu je k mání celá škála. Dají se objednat i s dovozem přímo do vašeho domova.

Opera Snímek_2021-10-08_194057_www.biokrb-levne.cz

Pokud jste fandou skutečného ohně, můžete si zakoupit tak zvaný BIO krb. Bezpečný a bez zápachu, k dostání jak nástěnný, stolní či ten, který si postavíte na zem. Můžete si pořídit nástěnný, volně stojící, stolní, nástěnný, rohový. K němu je nutné ale zakoupit kromě nezbytného zapalovače i BIOLÍH. Nejlevnější je stolní, který se dá sehnat od 1 600 korun. Ale samozřejmě se dají sehnat i za cenu skoro dvaceti i více tisíc korun. 

BIO krby jsou bez zápachu se skutečným ohněm, který příjemně zahřívá. A hezky plápolá, je ekologický a skutečný a netřeba budovat komín. U BIO krbu si pochopitelně nemůžete volit barvu plamene. A i ty nástěnné se dají sehnat pod 2 000 korun.

Záleží na vás, jaký krb vám nejvíce vyhovuje, ale určitě atmosféra u krbu je k nezaplacení, přeji příjemně strávené chvíle strávené u krbu, který jste si pečlivě vybrali. Takže  si dejte sprchu, pusťe si krb, příjemnou hudbu a při šálku horkého čaje odpočívejte, zasloužíte si to!

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress