Ta správná forma reklamy

Taška na nákup i na výlet

S takovou taškou určitě nešlápnete vedle. Každý potřebuje tašku na nákup, s sebou na výlet nebo třeba jen tak k vodě či na dětské hřiště. Pokud by si ji klient nenechal sám pro sebe, pak ji určitě daruje někomu z přátel či rodině, a tím se bude logo vaší firmy či váš slogan šířit dál mezi lidmi. Upoutáte na sebe pozornost, a ať už poskytujete služby nebo máte v prodeji zajímavé i běžné produkty, určitě přilákáte nové a nové zákazníky.

mějte svou tašku

A jaké tašky vám můžeme nabídnout? Jedná se o produkt ze 100 % bavlny, takže kvalitní materiál je zaručen. Díky vhodnému materiálu můžete mít jak potisk, tak i výšivku, bude záležet na vašich preferencích. Kromě toho, že je vhodná ke zkrášlení průmyslovou cestou, hodí se například i pro děti. A jak ji využijí? Ať už to bude aktivita na dětský den, dětský program na nějaké firemní oslavě či jen tak na doma, mohou si tašku pokreslit či jinak nazdobit.

Produkt má praktické rozměry – 38*42 cm a dlouhá ucha, a proto se hodí prakticky na vše. Ať už jdete sportovat a potřebujete jen rychle sbalit věci s sebou, nebo hledáte něco pro děti do školy.

Úchyty jsou prošity křížem, což zaručuje dobrou pevnost, a nemusíte se tak obávat, že by se taška poničila v případě, kdy do ní dáte nějaké těžší věci.

Pro firemní účely, ale i jako dárek pro radost

A pokud nemáte firmu nebo byste takový reklamní předmět neocenily, pak můžete tuto službu využít pro případ, že sháníte vhodný dárek pro přátele, kolegy nebo někoho z rodiny. Kreativitě se meze nekladou, tak si vymyslete vlastní obrázek, text nebo výšivku, zadejte nám je k výrobě a můžete se těšit na výsledek.

reklamní tašky

Pro propagaci firem se používají nejrůznější věci, ovšem cukr nebo propiska s názvem firmy jsou dávno pasé. Reklamní tašky s potiskem jsou naopak moderním způsobem, jak se propagovat, tak proč takovou možnost nevyužít ve svůj prospěch.

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress