Zazimování není nic složitého

Jistě dobře víte, že se o své koupací zařízení musíte postarat nejen v období koupání, ale po celý rok. Pokud chcete, aby Vám sloužilo i další léto, a abyste se mohli koupat a užívat si vodních radovánek po dlouhé roky, je nutné se o celé koupací zařízení postarat i v období, kdy jej nevyužíváte. Jakmile tedy přijdou první chladnější dny a Vy už víte, že už se letos koupat určitě nebudete, přichází čas na zazimování.

bazén na podzim

K tomuto účelu Vám poslouží kvalitní a spolehlivé dilatační plováky do bazénu, které zabrání poškození bazénových stěn mrazem. Ještě pře jejich vložením do vody, je ovšem potřeba ještě naposledy pročistit vodu filtrací a dodat jí všechny potřebné přípravky. Dále musíte odstranit všechny plovoucí předměty a odpustit vodu pod úroveň filtrace a teď přicházejí na řadu zimní dilatační plováky, které vložíte do vody. Díky kvalitnímu pevnému, ale přitom velmi ohebnému materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, se nemůže přes zimu nic stát. Jejich deformace zabraňuje poškození stěn roztahováním ledu, takže i když teploty klesnou pod bod mrazu, Vy si můžete být jisti, že je o Váš bazén dokonale postaráno.

zasněžená zahrada

I když je celá Vaše zahrada pod sněhem a všechno kolem zamrzá, Vaše koupací zařízení je ochráněno díky zimním dilatačním plovákům. Proto neváhejte a využijte skvělé nabídky těchto pomocníků. Uvidíte, že neprohloupíte. Stačí jen vědět průměr Vašeho koupacího zařízení nebo znát jeho úhlopříčku a podle toho si pořídit správný počet odpovídající této délce. Někteří majitelé koupacích zařízení chtějí ušetřit a využívají k tomuto účelu obyčejné plastové láhve, ale vždy je lepší se spolehnout na kvalitu a na vybavení, které je k tomu danému účelu určeno. Jsme si jisti, že tito pomocníci se o Vaše koupání postarají až do doby, kdy znovu začne pálit slunce a nastane čas koupání a vodních radovánek.

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress