Happy swimming


Jižní Morava je krásná oblast, pokud se tedy rozhodujete, kam vyrazit na dovolenou s rodinou a dětmi, nebo jen s přáteli, tak věřte, že tato oblast si získá každého. Toto místo je přímo stvořené pro romantiky. Takže pokud třeba nevíte co věnovat novomanželům, tak poukaz do tohoto hotelu je zajisté potěší! Mikulov totiž patří mezi jedno z nejkrásnějších měst na Jižní Moravě jako takové. Pokud tedy budete mít cestu kolem, nebo budete jen projíždět, rozhodně si zastavte a po městě se minimálně projděte. K vidění je nejen zámek, zahrady, náměstí ale i mnoho dalšího.
Město Mikulov
Pokud budete mít čas zdržet se v Mikulově několik dní, tak vám můžeme doporučit se ubytovat v hotelu Galant, který se nachází v samém srdci tohoto města. Jedná se čtyř hvězdičkový hotel, který vám může poskytnout mnoho služeb, které jsou určené k relaxu nebo jen k poklidnému trávení vašeho volného času. Budete velice překvapení nejen personálem, ale celým jejich konceptem v poskytování služeb. V hotelu můžete také navštívit vinný sklípek a jsou zde také k dispozici konferenční prostory. Mimo ubytovací a stravovací služby, které jsou samozřejmostí, můžete využít i různé procedury v rámci wellness. Pak je již na vás, čemu dáte přednost. V nabídce je například Happy swimming, bazén a vířivky s výhledem, privátní zážitkové koupele, perličkové vany, saunový svět, masáže, zábaly, kosmetika a péče o pleť nebo pedikúra.
Zámek Mikulov
Takže opravdu každý si může vybrat z této nabídky, která je vhodná jak pro muže, tak i ženy. Myslete však na to, že je potřeba se na jednotlivé procedury předem rezervovat, jen tak budete mít zajištěno, že bude v danou chvíli volno.
U návštěvníků je velice oblíbené je například Happy swimming, které je otevřené každé nedělní odpoledne od 15 do 20 hodin, kdy je při zakoupení jedné vstupenky, druhá zdarma. Lidově řečeno vstupenka 1+1.

Related Posts

© 2024 Rekoscb - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress